Home

Divák Bez domova Ozubené kolo fotbal cesko irsko plocha Křižovatka eroze

Glosa Jiřího Fejgla: Praha není fotbalu zaslíbená - je přesycená - Pražský  deník
Glosa Jiřího Fejgla: Praha není fotbalu zaslíbená - je přesycená - Pražský deník

Dva rychlé góly na obrat nestačily. Česko - Severní Irsko 2:3 |  Reprezentace | FOTBAL.CZ
Dva rychlé góly na obrat nestačily. Česko - Severní Irsko 2:3 | Reprezentace | FOTBAL.CZ

Česko – Severní Irsko 2:3. Poločas hrůzy na Letné a vystřízlivění | iSport. cz

Irsko - Česko 1:1, na Barošův jubilejní gól odpověděl soupeř v závěru -  iDNES.cz
Irsko - Česko 1:1, na Barošův jubilejní gól odpověděl soupeř v závěru - iDNES.cz

Česko - Severní Irsko - Fotbal | Česká televize

Fotogalerie: Zápas Česko - Severní Irsko - Deník.cz

EURO 2021 | Česko - S. Irsko 2:3, fotbalisté prožili poločas hrůzy, pak se  zvedli - iDNES.cz
EURO 2021 | Česko - S. Irsko 2:3, fotbalisté prožili poločas hrůzy, pak se zvedli - iDNES.cz

Česko - Severní Irsko 2:3. Češi po zpackané první půli náskok soupeře už  nestihli dohnat | Fotbal | Lidovky.cz
Česko - Severní Irsko 2:3. Češi po zpackané první půli náskok soupeře už nestihli dohnat | Fotbal | Lidovky.cz

Čeští fotbalisté na výhru s Anglií nenavázali. Vinou špatného prvního  poločasu podlehli Severnímu Irsku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Čeští fotbalisté na výhru s Anglií nenavázali. Vinou špatného prvního poločasu podlehli Severnímu Irsku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Čeští fotbalisté do 19 let na mistrovství Evropy končí. Nestačili na Irsko  - Deník.cz
Čeští fotbalisté do 19 let na mistrovství Evropy končí. Nestačili na Irsko - Deník.cz

Fotbalisté Severního Irska - Aktuálně.cz

Irsko Fotbalová reprezentace – Seznam.cz

Začal volný prodej balíčků na Anglii a Severní Irsko | Reprezentace | FOTBAL .CZ

S. Irsko - Česko 2:0, sbohem Rusko, fotbalisté na MS zase nepostoupí -  iDNES.cz
S. Irsko - Česko 2:0, sbohem Rusko, fotbalisté na MS zase nepostoupí - iDNES.cz

Fotbalová reprezentace živě: ČR vs Severní Irsko - Aktuálně.cz

U15: Cenná výhra na závěr turnaje. Česko - Irsko 2:0 | Reprezentace | FOTBAL .CZ

Severní Irsko – Česko 2:0. Konec nadějí na MS! Domácí rozhodli už před půlí  | iSport.cz
Severní Irsko – Česko 2:0. Konec nadějí na MS! Domácí rozhodli už před půlí | iSport.cz

Na úvod vydřený bod. Češi vstoupili do světové kvalifikace remízou se  Severním Irskem | Fotbal | Lidovky.cz
Na úvod vydřený bod. Češi vstoupili do světové kvalifikace remízou se Severním Irskem | Fotbal | Lidovky.cz

Extra: Česko - Severní Irsko - Studio fotbal | Česká televize