Albatross Golf Resort – 18jamkové hřiště nejvyššího evropského standardu –  Kudy z nudy
Albatross Golf Resort – 18jamkové hřiště nejvyššího evropského standardu – Kudy z nudy

Do Česka se vrací golfová European Tour, zůstane tu nejméně pět let -  iDNES.cz
Do Česka se vrací golfová European Tour, zůstane tu nejméně pět let - iDNES.cz

Vítězem Czech Masters je Kieffer, český amatér Tomi obsadil 51. místo |  ČeskéNoviny.cz
Vítězem Czech Masters je Kieffer, český amatér Tomi obsadil 51. místo | ČeskéNoviny.cz

Albatross Golf Resort - Střední Čechy

Golf pro Leontinku 2012: Třetí turnaj na Mnichu pokazilo počasí | Page 20 |  Golfcourses
Golf pro Leontinku 2012: Třetí turnaj na Mnichu pokazilo počasí | Page 20 | Golfcourses

Albatross Golf Resort - V neděli se na Albatrossu uskutečnil Texas Scramble  dvojic. Slunečné podzimní počasí přilákalo celkem třicet hráčů. Nejlepšího  výsledku dosáhla dvojice Milan Vantuch a Kristýna Zgaburová, na druhém místě
Albatross Golf Resort - V neděli se na Albatrossu uskutečnil Texas Scramble dvojic. Slunečné podzimní počasí přilákalo celkem třicet hráčů. Nejlepšího výsledku dosáhla dvojice Milan Vantuch a Kristýna Zgaburová, na druhém místě

Golfové hřiště Albatross - Novinky

Golf Resort Karlštejn - 8 tips

Albatross Invitational PRO-AM - Golf | Česká televize

Neukončené první kolo přineslo rekord hřiště, dvě útočící Češky i albatross  - PGA of Czech Republic
Neukončené první kolo přineslo rekord hřiště, dvě útočící Češky i albatross - PGA of Czech Republic

We play and help

Albatross Golf Resort ranked #1 in Czech Republic – European Tour  Destinations
Albatross Golf Resort ranked #1 in Czech Republic – European Tour Destinations

Golfové hřiště Albatross - Aktuální turnaj

Vážení členové, vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí na nejbližší dny  jsme se definitivně rozhodli, že hři
Vážení členové, vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí na nejbližší dny jsme se definitivně rozhodli, že hři

Albatross Golf Resort | Golfcourses

Albatross Newsletter 3⛳️

Albatross Golf Resort | All Square Golf

𝗟𝗲𝗮𝗿𝗻𝗶𝗻𝗴 & 𝗛𝗮𝘃𝗶𝗻𝗴 𝗳𝘂𝗻🏌️‍♀️⛳️🤩 ✨𝗝𝘂𝗻𝗶𝗼𝗿 𝗚𝗼𝗹𝗳  𝗗𝗲𝘃𝗲𝗹𝗼𝗽𝗺𝗲𝗻𝘁 𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺✨ ⛳️𝗖𝗹𝗮𝗶𝗺 𝗬𝗼𝘂𝗿 𝗙𝗿𝗲𝗲  𝗜𝗻𝘁𝗿𝗼𝗱𝘂𝗰𝘁𝗶𝗼𝗻 𝗟𝗲𝘀𝘀𝗼𝗻⛳️ #topgolfasia #juniorgolfer  #golfcoaching... | By Top Golf ...
𝗟𝗲𝗮𝗿𝗻𝗶𝗻𝗴 & 𝗛𝗮𝘃𝗶𝗻𝗴 𝗳𝘂𝗻🏌️‍♀️⛳️🤩 ✨𝗝𝘂𝗻𝗶𝗼𝗿 𝗚𝗼𝗹𝗳 𝗗𝗲𝘃𝗲𝗹𝗼𝗽𝗺𝗲𝗻𝘁 𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺✨ ⛳️𝗖𝗹𝗮𝗶𝗺 𝗬𝗼𝘂𝗿 𝗙𝗿𝗲𝗲 𝗜𝗻𝘁𝗿𝗼𝗱𝘂𝗰𝘁𝗶𝗼𝗻 𝗟𝗲𝘀𝘀𝗼𝗻⛳️ #topgolfasia #juniorgolfer #golfcoaching... | By Top Golf ...

Novinky – D+D REAL Czech Masters

Golfové Czech Masters vyhrál Němec Kieffer. Amatér Tomi byl na 51. místě  nejlepší z Čechů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Golfové Czech Masters vyhrál Němec Kieffer. Amatér Tomi byl na 51. místě nejlepší z Čechů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy